Szkolenia otwarte

Szkolenia otwarte, przeznaczone są zarówno dla Firm, jak i Klientów indywidualnych, prowadzone są w formie warsztatów oraz wykładów, w zależności od tematyki szkolenia. Ich programy mają z góry ustaloną formułę, odbywają się również na różnych poziomach zaawansowania. Mają one miejsce w siedzibie firmy AkKom. Szkolenia otwarte mają ściśle określone terminy ogłaszane na stronie kalendarium szkoleń.

Grupy szkoleniowe obejmują od 4 do 10 osób, co zapewnia komfort nauki oraz sprzyjającą efektywnemu pozyskiwaniu wiedzy atmosferę. Zajęcia odbywają się zarówno w dni powszednie jak i w weekendy, w godzinach od 8:30 do 15:30. Kursanci otrzymują pakiet materiałów szkoleniowych, stanowiących niezbędną pomoc dydaktyczną. Pomagają one także dla utrwalić zdobyte podczas szkoleń praktyczne umiejętności.

Podczas szkolenia przewidziane są przerwy 15 minutowe, podczas których mogą Państwo skorzystać z naszego poczęstunku kawowego.

Osobom przeszkolonym wydaje się certyfikaty uczestnictwa w kursie. Nasze szkolenia poddajemy Państwa weryfikacji, prosząc kursantów o dokonanie oceny przebytego szkolenia, poprzez wypełnienie opracowanej przez firmę AkKom ankiety ewaluacyjnej. Państwo sami zatem przyczyniają się do ciągłego udoskonalania jakości naszych usług szkoleniowych.

W okresie do 3 miesięcy po zakończeniu szkolenia, można skontaktować się z wykładowcami firmy AkKom w celu uzyskania darmowej konsultacji. Kontakt może nastąpić drogą elektroniczną, telefoniczną lub bezpośrednio w siedzibie firmy, po uprzednim ustaleniu szczegółów konsultacji i problemów wymagających naszej pomocy.

Firma Akkom proponuje klika możliwości zapisania się na nasze szkolenia. Mogą Państwo wykorzystać drogę internetową przez wypełnienie e-formularza na naszej stronie w dziale szkoleń. Mogą Państwo również pobrać formularz zgłoszeniowy w formie pdf i następnie wysłać go na numer faxu: 071 79-67-361. Kolejna możliwość to wysłanie e-maila ze zgłoszeniem swojego uczestnictwa w szkoleniu na adres: biuro@akkom.net.pl. Zapraszamy także do odwiedzenia siedziby naszej firmy, gdzie mogą Państwo osobiście zgłosić swój udział w szkoleniu.

W przypadku wątpliwości w zakresie wyboru rodzaju kursu i/lub jego poziomu zaawansowania, jak również pozyskanych umiejętności, chętnie służymy Państwu pomocą, drogą e-mailową lub telefonicznie pod numerem: 071 79-67-360.

Każda osoba, która zgłosiła chęć uczestnictwa w naszych szkoleniach, otrzymuje potwierdzenie przyjęcia, które zawiera jednocześnie najważniejsze informacje dotyczące kursu.